Zapsaný spolek <<

Nadační fond <<

"ROZUM nás přivede k úspěchu,
CIT k člověku.
"

 

Náhradní
rodinná péče

 

Aktuality

23.6. Na zahradní slavnosti ve škole Duhovka prodávaly děti školní časopis na kterém vybraly 2 879 Kč a škola doplatila 2 121 Kč. Tento dar umožní Patrikovi odjet na letní tábor pro handicapované děti. Srdečně děkujeme!

22.6. Červnové pečení v ČSOB na Radlické vyneslo 17 tisíc korun! Děkujeme!

12.6. Děti s pěstouny na výletě Prahou

25.4. Velikonoční dílna pro děti v Moneta Money bank

4.4. Zapojili jsme se do kampaně Dobrý start - z rodiny doletí dál

4.4. Sluníčkový den letos proběhne 25. a 26. dubna

24.2.2017
Poděkování NF rozum a cit za pomoc pěstounským rodinám a jejich dětem od pěstounky Vladimíry Gubaničové.

3.2.2017
Jak dopadla básnická soutěž? Rozhodně neváhejte a čtěte.


Opět je možnost žádat o příspěvky od NF Rozum a Cit.

další aktuality -->

Sluníčkový den

Nadační aktivity

Kde nás najdete

Na Výsluní 2271
251 01 Říčany
Tel: 323 631 205

Fotogalerie

O nás

 

Patroni

 

Naďa KonvalinkováNaďa Konvalinková

Rozhodla se spojit svou tvář a osobnost s propagováním pomoci opuštěným dětem. Tvář a hlas, které vyzařují nezdolný optimismus a neustálou snahu vidět věci z té lepší stránky. Ať hraje v divadle nebo v televizní inscenaci anebo propůjčí svůj zvonivý smích jiné herečce při dabingu, vždy diváky a posluchače potěší.


„Obdivuji pěstouny pro jejich schopnost trpělivě a láskyplně vést děti, které ztratily všechny životní jistoty, k novým vztahům, k novým hrám a přátelstvím. Moc si přeji, aby se pomoc těmto lidem stala zájmem širšího světa, aby se o činnosti Rozumu a Citu, který stojí už od roku 1996 pěstounům „po boku", mluvilo a psalo co nejvíce. Já sama pro to udělám, co budu moci. Je obdivuhodné, že pěstouni každé nové dítě v rodině berou jako dar. Nacházejí v sobě sílu a schopnost pomoct opuštěným dětem. Hluboce se před nimi skláním."

Vaše

naďa konvalinková

 

Vojtěch Bernatský

Vojtěch BernatskýJe pro mě velká čest a zároveň zodpovědnost být patronem Nadačnímu fondu Rozum a Cit. K dětem mám pozitivní vztah, možná proto, že i já jsem stále ještě dítě, které si pořád hraje. V každém z nás je celý život kus dítěte a dívat se na šťastné a rozesmáté děti, to je přece nádhera. Mé poselství je tedy toto: Pomozme těm, kteří to štěstí nemají, a podpořme ty, jež mají velké srdce a osudy opuštěných dětí jim nejsou lhostejné.

 Ke stažení

Dopis patronky

Rozhovor s Naďou Konvalinkovou

  

 
© Rozum a Cit